Przewozy autokarowe Warszawa

Przewozy autokarowe Warszawa to usługa wymagająca odpowiedzialności i zaangażowania kierowców. Nasza Firma szczyci się bardzo dobrą marką na rynku. Zawodowe podejście w połączeniu z dużym doświadczeniem kierowców czyni z Firmy DAR-BUS partnera godnego zaufania. Na swoją renomę pracujemy od początku naszej działalności – od 1994 roku.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie przewozów autokarowych. Dobra znajomość rynku usług przewozowych pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie nieustannie udoskonalamy swoją ofertę przewozów autokarowych. Gwarantujemy komfort, punktualność oraz niezawodność.

Prezentujemy aktualne rozkłady jazdy na obsługiwanych przez nas trasach.

Rozkład jazdy na trasie:     Łochów - Jadów - Warszawa   (ważny od 1.10.2013r.) 


ODJAZDY Z ŁOCHOWA DO WARSZAWY:





   D    D
   E    E
Łochów, Stary 05/06


04:45

 kurs
Łochów, Osiedle 03/04

04:47

z Sad.
ŁOCHÓW D.K.


-------

07:30 12:00
Łochów, Sadyba
04:38 04:48 04:48 05:48 07:32 12:02
Zawiszyn 05/06
04:42 04:52 04:52 05:52 07:36 12:04
Zawiszyn 03/04
04:43 04:53 04:53 05:53 07:37 12:05
JADÓW

04:50 05:00 05:00 06:00 07:45 12:15
Jadów, Policja
04:51 05:01 05:01 06:01 07:46 12:16
Oble

04:53 05:03 05:03 06:03 07:48 12:18
Szewnica

04:56 05:06 05:06 06:06 07:51 12:21
Nowinki

04:57 05:07 05:07 06:07 07:52 12:22
Sitne

04:58 05:08 05:08 06:08 07:53 12:23
Morka Wieś
05:00 05:10 05:10 06:10 07:55 12:25
Morka Wieś, Sklep
05:01 05:11 05:11 06:11 07:56 12:26
Szymanówek
05:03 05:13 05:13 06:13 07:58 12:28
Przykory

05:04 05:14 05:14 06:14 07:59 12:29
Jarzębia Łąka
05:05 05:15 05:15 06:15 08:00 12:30
Rysie

05:06 05:16 05:16 06:16 08:01 12:31
Wólka Kozłowska
05:07 05:17 05:17 06:17 08:02 12:32
Kozły

05:09 05:19 05:19 06:19 08:04 12:34
Krusze

05:12 05:22 05:22 06:22 08:07 12:37
Chruściele
05:14 05:24 05:24 06:24 08:09 12:39
Roszczep, Zakręt
05:15 05:25 05:25 06:25 08:10 12:40
Roszczep
05:16 05:26 05:26 06:26 08:11 12:41
Wola Rasztowska
05:18 05:28 05:28 06:28 08:13 12:43
Wola Raszt., Osiedle
05:19 05:29 05:29 06:29 08:14 12:44
Słupno 01/02
05:30 05:40 05:40 06:40 08:25 12:55
Marki, Graniczna 01/02 05:35 05:45 05:45 06:45 08:30 13:00
Marki, Hallera 01/02
05:37 05:47 05:47 06:47 08:32 13:02
Marki, Pustelnik 01/02 05:39 05:49 05:49 06:49 08:34 13:04
Marki, Wspólna 01/02 05:40 05:50 05:50 06:50 08:35 13:05
Marki, Słoneczna 01/02 05:41 05:51 05:51 06:51 08:36 13:06
Marki, Rejtana 01/02
05:43 05:53 05:53 06:53 08:38 13:08
Marki, Szkolna 01/02
05:45 05:55 05:55 06:55 08:40 13:10
Ząbki, Wolności 01/02 05:47 05:57 05:57 06:57 08:42 13:12
W-wa, Młodzieńcza 01/04 05:49 05:59 05:59 06:59 08:44 13:14
W-wa, Trocka 01/02
05:51 06:01 06:01 07:01 08:46 13:16
W-wa, Wileńska
05:55 06:05 06:05 07:05 08:50 13:20


ODJAZDY Z WARSZAWY (ul. WILEŃSKA)





  D    

 

  d    

  

  D    

   

  D    


d  


D  

 

  D

 

 E,7



  

  7


 

 E,n

JADÓW:
08:00
10:00
12:00
14:00
15:00
16:00
16:45
17:00
18:00
19:00
19:40
21:00
21:30

22:00




  D    

 

   d    

  

   D    

   

  E    




 D  

 

  E,7

 

 


   D


   7

  

  E,n

ŁOCHÓW:
08:00
10:00
12:00
15:00
16:00
16:45
17:00
18:00
19:00
21:00
21:30
22:00



d - nie kursuje w dniu 1 Stycznia, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, oraz 25 i 26 Grudnia

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świat

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 Grudnia

7 - kursuje w niedzielę

Pobierz rozkład jazdy w formacie pdf

ODJAZDY Z WARSZAWY (ul. WILEŃSKA): 



                                     D            d             D          D             d            D                

JADÓW:     08:00     10:00     12:00     14:00     15:00     16:00     16:45               

                        D         E,7                                 D            7         E,n


                   17:00    18:00    19:00   19:40    21:00    21:30   22:00            












                                         D            d             D            E            D


ŁOCHÓW:     08:00     10:00     12:00     15:00     16:00     16:45             


                          D           E,7                           D            7           E,n


                        17:00     18:00     19:00      21:00     21:30     22:00