Przewozy autokarowe Warszawa

Przewozy autokarowe Warszawa to usługa wymagająca odpowiedzialności i zaangażowania kierowców. Nasza Firma szczyci się bardzo dobrą marką na rynku. Zawodowe podejście w połączeniu z dużym doświadczeniem kierowców czyni z Firmy DAR-BUS partnera godnego zaufania. Na swoją renomę pracujemy od początku naszej działalności – od 1994 roku.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie przewozów autokarowych. Dobra znajomość rynku usług przewozowych pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie nieustannie udoskonalamy swoją ofertę przewozów autokarowych. Gwarantujemy komfort, punktualność oraz niezawodność.

Prezentujemy aktualne rozkłady jazdy na obsługiwanych przez nas trasach.

Rozkład jazdy na trasie: Łochów - Jadów - Warszawa (ważny od 12.05.2014r.)

Pobierz rozkład jazdy w formacie pdf

ODJAZDY Z ŁOCHOWA DO WARSZAWY:



D D   D D E  
Łochów, Stary 05/06     04:45   05:45   kurs 
Łochów, Osiedle 03/04     04:47   05:47
z Sad.
ŁOCHÓW D.K.        05:35 E 07:30 12:00
Łochów, Sadyba 04:38 04:48 04:48 05:37 05:48 07:32 12:02
Zawiszyn 05/06 04:42 04:52 04:52 05:41 05:52 07:36 12:04
Zawiszyn 03/04 04:43 04:53 04:53 05:42 05:53 07:37 12:05
JADÓW 04:50 05:00 05:00 05:45 06:00 07:45 12:15
Jadów, Policja 04:51 05:01 05:01 05:46 06:01 07:46 12:16
Oble 04:53 05:03 05:03 05:48 06:03 07:48 12:18
Szewnica 04:56 05:06 05:06 05:51 06:06 07:51 12:21
Nowinki 04:57 05:07 05:07 05:52 06:07 07:52 12:22
Sitne 04:58 05:08 05:08 05:53 06:08 07:53 12:23
Morka Wieś 05:00 05:10 05:10 05:55 06:10 07:55 12:25
Morka Wieś, Sklep 05:01 05:11 05:11 05:56 06:11 07:56 12:26
Szymanówek 05:03 05:13 05:13 05:58 06:13 07:58 12:28
Przykory 05:04 05:14 05:14 05:59 06:14 07:59 12:29
Jarzębia Łąka 05:05 05:15 05:15 06:00 06:15 08:00 12:30
Rysie 05:06 05:16 05:16 06:01 06:16 08:01 12:31
Wólka Kozłowska 05:07 05:17 05:17 06:02 06:17 08:02 12:32
Kozły 05:09 05:19 05:19 06:04 06:19 08:04 12:34
Krusze 05:12 05:22 05:22 06:07 06:22 08:07 12:37
Chruściele 05:14 05:24 05:24 06:09 06:24 08:09 12:39
Roszczep, Zakręt 05:15 05:25 05:25 06:10 06:25 08:10 12:40
Roszczep  05:16 05:26 05:26 06:11 06:26 08:11 12:41
Wola Rasztowska 05:18 05:28 05:28 06:13 06:28 08:13 12:43
Wola Raszt., Osiedle 05:19 05:29 05:29 06:14 06:29 08:14 12:44
Słupno 01/02 05:30 05:40 05:40 06:25 06:40 08:25 12:55
Marki, Graniczna 01/02 05:35 05:45 05:45 06:30 06:45 08:30 13:00
Marki, Hallera 01/02 05:37 05:47 05:47 06:32 06:47 08:32 13:02
Marki, Pustelnik 01/02 05:39 05:49 05:49 06:34 06:49 08:34 13:04
Marki, Wspólna 01/02 05:40 05:50 05:50 06:35 06:50 08:35 13:05
Marki, Słoneczna 01/02 05:41 05:51 05:51 06:36 06:51 08:36 13:06
Marki, Rejtana 01/02 05:43 05:53 05:53 06:38 06:53 08:38 13:08
Marki, Szkolna 01/02 05:45 05:55 05:55 06:40 06:55 08:40 13:10
Ząbki, Wolności 01/02 05:47 05:57 05:57 06:42 06:57 08:42 13:12
W-wa, Młodzieńcza 01/04 05:49 05:59 05:59 06:44 06:59 08:44 13:14
W-wa, Trocka 01/02 05:51 06:01 06:01 06:46 07:01 08:46 13:16
W-wa, Wileńska 05:55 06:05 06:05 06:50 07:05 08:50 13:20


ODJAZDY Z WARSZAWY (ul. WILEŃSKA)



D
d
D
D
D
D
d
D
E,7


D

7

E,n

JADÓW:
08:00
10:00
12:00
14:15
15:00
15:45
16:00
16:45
17:00
18:00
19:00
19:45
21:00

21:30

22:00



D
d
D
D
E
D
D
E,7

D
7
E,n
ŁOCHÓW:
08:00
10:00
12:00
15:00
15:45
16:00
16:45
17:00
18:00
19:00
21:00
21:30
22:00


d - nie kursuje w dniu 1 Stycznia, w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych, oraz 25 i 26 Grudnia

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świat

n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 Grudnia

7 - kursuje w niedzielę


Pobierz rozkład jazdy w formacie pdf