Przewozy autokarowe Warszawa

Przewozy autokarowe Warszawa to usługa wymagająca odpowiedzialności i zaangażowania kierowców. Nasza Firma szczyci się bardzo dobrą marką na rynku. Zawodowe podejście w połączeniu z dużym doświadczeniem kierowców czyni z Firmy DAR-BUS partnera godnego zaufania. Na swoją renomę pracujemy od początku naszej działalności – od 1994 roku.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie przewozów autokarowych. Dobra znajomość rynku usług przewozowych pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie nieustannie udoskonalamy swoją ofertę przewozów autokarowych. Gwarantujemy komfort, punktualność oraz niezawodność.

Prezentujemy aktualne rozkłady jazdy na obsługiwanych przez nas trasach.

Rozkład jazdy na trasie:  Sadowne - Warszawa  (ważny od 12.05.2014r.)

Pobierz rozkład jazdy w formacie pdf

ODJAZDY Z SADOWNEGO DO WARSZAWY:



D D E   D D d E d D   D   d, n
SADOWNE L.O.  04:10     04:20     05:20   07:20 09:50 11:20 14:20 15:50 19:20
Sadowne Kościół  04:11     04:21     05:21   07:21 09:51 11:21 14:21 15:51 19:21
Sadowne Wieś  04:13     04:23     05:23   07:23 09:53 11:23 14:23 15:53 19:23
Ocięte  04:15     04:25     05:25   07:25 09:55 11:25 14:25 15:55 19:25
Zalesie   04:18     04:28     05:28   07:28 09:58 11:28 14:28 15:58 19:28
Zarzetka  04:20     04:30     05:30   07:30 10:00 11:30 14:30 16:00 19:30
Grabiny   04:22     04:32     05:32   07:32 10:02 11:32 14:32 16:02 19:32
Szynkarzyzna Górka  04:24     04:34     05:34   07:34 10:04 11:34 14:34 16:04 19:34
Szynkarzyzna Remiza 04:26     04:36     05:36   07:36 10:06 11:36 14:36 16:06 19:36
Szynkarzyzna Kapliczka 04:28     04:38     05:38   07:38 10:08 11:38 14:38 16:08 19:38
Brzuza PGR  04:31     04:41     05:41   07:41 10:11 11:41 14:41 16:11 19:41
Brzuza   04:33 04:33   04:43     05:43   07:43 10:13 11:43 14:43 16:13 19:43
Jerzyska   04:38 04:38   04:48     05:48   07:48 10:18 11:48 14:48 16:18 19:48
Łojki  04:41 04:41   04:51     05:51   07:51 10:21 11:51 14:51 16:21 19:51
Jasiorówka Las  04:44 04:44   04:54     05:54   07:54 10:24 11:54 14:54 16:24 19:54
Jasiorówka  04:46 04:46 04:53 04:56     05:56   07:56 10:26 11:56 14:56 16:26 19:56
Łochów, Wymysły 02/03 04:48 04:48 04:55 04:58     05:58   07:58 10:28 11:58 14:58 16:28 19:58
ŁOCHÓW D.K.  04:50 04:50 05:00 05:00 05:35 06:00 06:00 07:30 08:00 10:30 12:00 15:00 16:30 20:00
Łochów, L.O. 01/02  04:52 04:52 05:02 05:02 kurs 06:02 06:02 kurs 08:02 10:32 kurs 15:02 16:32 20:02
Budziska 01/02  04:53 04:53 05:03 05:03 przez 06:03 06:03 przez 08:03 10:33 przez 15:03 16:33 20:03
Gwizdały 01/02  04:55 04:55 05:05 05:05 Jadów 06:05 06:05 Jadów 08:05 10:35 Jadów 15:05 16:35 20:05
Gwizdały 03/04  04:56 04:56 05:06 05:06   06:06 06:06   08:06 10:36   15:06 16:36 20:06
Puste Łąki 01/02  05:00 05:00 05:10 05:10   06:10 06:10   08:10 10:40   15:10 16:40 20:10
Kamieńczyk 01/02  05:05 05:05 05:15 05:15   06:15 06:15   08:15 10:45   15:15 16:45 20:15
Skuszew 01/02  05:10 05:10 05:20 05:20   06:20 06:20   08:20 10:50   15:20 16:50 20:20
Słupno 01/02  05:42 05:42 05:52 05:52   06:52 06:52   08:52 11:22   15:52 17:22 20:52
Marki, Graniczna 01/02 05:47 05:47 05:57 05:57   06:57 06:57   08:57 11:27   15:57 17:27 20:57
Marki, Hallera 01/02  05:49 05:49 05:59 05:59   06:59 06:59   08:59 11:29   15:59 17:29 20:59
Marki, Pustelnik 01/02 05:50 05:50 06:00 06:00   07:00 07:00   09:00 11:30   16:00 17:30 21:00
Marki, Wspólna 01/02 05:51 05:51 06:01 06:01   07:01 07:01   09:01 11:31   16:01 17:31 21:01
Marki, Słoneczna 01/02 05:52 05:52 06:02 06:02   07:02 07:02   09:02 11:32   16:02 17:32 21:02
Marki, Rejtana 01/02  05:53 05:53 06:03 06:03   07:03 07:03   09:03 11:33   16:03 17:33 21:03
Marki, Szkolna 01/02  05:55 05:55 06:05 06:05   07:05 07:05   09:05 11:35   16:05 17:35 21:05
Ząbki, Wolności 01/02 05:57 05:57 06:07 06:07   07:07 07:07   09:07 11:37   16:07 17:37 21:07
W-wa, Młodzieńcza 01/04 05:59 05:59 06:09 06:09   07:09 07:09   09:09 11:39   16:09 17:39 21:09
W-wa, Trocka 01/02  06:01 06:01 06:11 06:11   07:11 07:11   09:11 11:41   16:11 17:41 21:11
W-wa, Wileńska  06:05 06:05 06:15 06:15 06:50 07:15 07:15 08:50 09:15 11:45 13:20 16:15 17:45 21:15



ODJAZDY Z WARSZAWY DO SADOWNEGO: (ul. Wileńska)






6,7,d
E

D
D
D

p.Skuszew

07:40
08:00
09:00
14:00
16:00
17:00
18:00
19:00
19:45


D
d
D
6
C
D
7
E,n

p. Jadów

10:00
12:00
15:00
18:00
19:00
21:00
21:30
22:00


C - kursuje w soboty, niedziele i Święta

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

d - nie kursuje w dniu 1 stycznia, w 1 i 2 dzień Świat Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt

n - nie kursuje w Wielka Sobotę oraz 24 i 31 grudnia

6 - kursuje w sobotę

7 - kursuje w niedzielę


Pobierz rozkład jazdy w formacie pdf