Przewozy autokarowe Warszawa

Przewozy autokarowe Warszawa to usługa wymagająca odpowiedzialności i zaangażowania kierowców. Nasza Firma szczyci się bardzo dobrą marką na rynku. Zawodowe podejście w połączeniu z dużym doświadczeniem kierowców czyni z Firmy DAR-BUS partnera godnego zaufania. Na swoją renomę pracujemy od początku naszej działalności – od 1994 roku.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze wysokie kwalifikacje w dziedzinie przewozów autokarowych. Dobra znajomość rynku usług przewozowych pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnej cenie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie nieustannie udoskonalamy swoją ofertę przewozów autokarowych. Gwarantujemy komfort, punktualność oraz niezawodność.

Prezentujemy aktualne rozkłady jazdy na obsługiwanych przez nas trasach.

Rozkład jazdy na trasie:  Sadowne - Warszawa  (ważny od 1.10.2013r.)


ODJAZDY Z SADOWNEGO DO WARSZAWY:





  D
 E
 D    d   E
   d    D
   D
 d, n
SADOWNE L.O.
04:10
04:20
05:20
07:20 09:50 11:20 14:20 15:50 19:20
Sadowne Kościół
04:11
04:21
05:21
07:21 09:51 11:21 14:21 15:51 19:21
Sadowne Wieś
04:13
04:23
05:23
07:23 09:53 11:23 14:23 15:53 19:23
Ocięte

04:15
04:25
05:25
07:25 09:55 11:25 14:25 15:55 19:25
Zalesie

04:18
04:28
05:28
07:28 09:58 11:28 14:28 15:58 19:28
Zarzetka

04:20
04:30
05:30
07:30 10:00 11:30 14:30 16:00 19:30
Grabiny

04:22
04:32
05:32
07:32 10:02 11:32 14:32 16:02 19:32
Szynkarzyzna Górka
04:24
04:34
05:34
07:34 10:04 11:34 14:34 16:04 19:34
Szynkarzyzna Remiza
04:26
04:36
05:36
07:36 10:06 11:36 14:36 16:06 19:36
Szynkarzyzna Kapliczka 04:28
04:38
05:38
07:38 10:08 11:38 14:38 16:08 19:38
Brzuza PGR
04:31
04:41
05:41
07:41 10:11 11:41 14:41 16:11 19:41
Brzuza

04:33
04:43
05:43
07:43 10:13 11:43 14:43 16:13 19:43
Jerzyska

04:38
04:48
05:48
07:48 10:18 11:48 14:48 16:18 19:48
Łojki

04:41
04:51
05:51
07:51 10:21 11:51 14:51 16:21 19:51
Jasiorówka Las
04:44
04:54
05:54
07:54 10:24 11:54 14:54 16:24 19:54
Jasiorówka

04:46 04:53 04:56
05:56
07:56 10:26 11:56 14:56 16:26 19:56
Łochów, Wymysły 02/03 04:48 04:55 04:58
05:58
07:58 10:28 11:58 14:58 16:28 19:58
ŁOCHÓW D.K.
04:50 05:00 05:00 06:00 06:00 07:30 08:00 10:30 12:00 15:00 16:30 20:00
Łochów, L.O. 01/02
04:52 05:02 05:02 06:02 06:02 kurs 08:02 10:32 kurs 15:02 16:32 20:02
Budziska 01/02
04:53 05:03 05:03 06:03 06:03 przez 08:03 10:33 przez 15:03 16:33 20:03
Gwizdały 01/02
04:55 05:05 05:05 06:05 06:05 Jadów 08:05 10:35 Jadów 15:05 16:35 20:05
Gwizdały 03/04
04:56 05:06 05:06 06:06 06:06
08:06 10:36
15:06 16:36 20:06
Puste Łąki 01/02
05:00 05:10 05:10 06:10 06:10
08:10 10:40
15:10 16:40 20:10
Kamieńczyk 01/02
05:05 05:15 05:15 06:15 06:15
08:15 10:45
15:15 16:45 20:15
Skuszew 01/02
05:10 05:20 05:20 06:20 06:20
08:20 10:50
15:20 16:50 20:20
Słupno 01/02
05:42 05:52 05:52 06:52 06:52
08:52 11:22
15:52 17:22 20:52
Marki, Graniczna 01/02
05:47 05:57 05:57 06:57 06:57
08:57 11:27
15:57 17:27 20:57
Marki, Hallera 01/02
05:49 05:59 05:59 06:59 06:59
08:59 11:29
15:59 17:29 20:59
Marki, Pustelnik 01/02
05:50 06:00 06:00 07:00 07:00
09:00 11:30
16:00 17:30 21:00
Marki, Wspólna 01/02
05:51 06:01 06:01 07:01 07:01
09:01 11:31
16:01 17:31 21:01
Marki, Słoneczna 01/02
05:52 06:02 06:02 07:02 07:02
09:02 11:32
16:02 17:32 21:02
Marki, Rejtana 01/02
05:53 06:03 06:03 07:03 07:03
09:03 11:33
16:03 17:33 21:03
Marki, Szkolna 01/02
05:55 06:05 06:05 07:05 07:05
09:05 11:35
16:05 17:35 21:05
Ząbki, Wolności 01/02
05:57 06:07 06:07 07:07 07:07
09:07 11:37
16:07 17:37 21:07
W-wa, Młodzieńcza 01/04 05:59 06:09 06:09 07:09 07:09
09:09 11:39
16:09 17:39 21:09
W-wa, Trocka 01/02
06:01 06:11 06:11 07:11 07:11
09:11 11:41
16:11 17:41 21:11
W-wa, Wileńska
06:05 06:15 06:15 07:15 07:15 08:50 09:15 11:45 13:20 16:15 17:45 21:15



ODJAZDY Z WARSZAWY DO SADOWNEGO: (ul. Wileńska)






6,7,d
E

D
D
D

p.Skuszew

07:40
08:00
09:00
14:00
16:00
17:00
18:00
19:00
19:40


D
d
D
6
C
D
7
E,n

p. Jadów

10:00
12:00
15:00
18:00
19:00
21:00
21:30
22:00


C - kursuje w soboty, niedziele i Święta

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz Świąt

d - nie kursuje w dniu 1 stycznia, w 1 i 2 dzień Świat Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia

E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz Świąt

n - nie kursuje w Wielka Sobotę oraz 24 i 31 grudnia

6 - kursuje w sobotę

7 - kursuje w niedzielę




Pobierz rozkład jazdy w formacie pdf