Nasze autobusy

Oferując wynajem autokarów Warszawa, od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów. Jako doświadczony przewoźnik działający na rynku od 1994 roku, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Swoją renomę zawdzięczamy profesjonalizmowi oraz elastycznemu podejściu do wymagań rynku i potrzeb indywidualnego Klienta.

Prowadzimy usługi w zakresie krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych, dlatego nasze autokary są w pełni bezpieczne oraz bardzo komfortowo wyposażone, by nawet najdłuższa podróż przebiegała w dogodnych warunkach. Wszystko z myślą o satysfakcji Klienta.

Nasz tabor - nowoczesne autokary Warszawa, jest bardzo rozbudowany. Obejmuje luksusowe, klimatyzowane autokary, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wygodnej jazdy. Podróż naszym autokarem to czysta przyjemność.

P.T.H.U. „DAR-BUS” DARIUSZ DENIS

UL. SZKOLNA 15, 07-130 ŁOCHÓW


INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH


Na podstawie niniejszego oświadczenia o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować wszystkich Państwa korzystających z naszych usług i odwiedzających naszą firmę o rodzaju, zakresie oraz celu pobieranych, wykorzystywanych i przetwarzanych przez nas danych osobowych.

Państwa dane pozyskaliśmy:

  • bezpośrednio od Państwa,
  • ze źródeł publicznie dostępnych, np. z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej czy innych podobnych źródeł.

Administratorem Państwa danych jest firma:


P.T.H.U „DAR-BUS”  Dariusz Denis
z siedzibą ul Szkolna 15, 07-130 Łochów,
NIP: PL 824-000-48-75,   tel. 25 675-18-29

Firma przetwarza następujące kategorie danych:

  • dane kontaktowe ;
  • dane wymagane do identyfikacji na potrzeby zawarcia umowy, wykonania usługi i wystawienia faktury; 

Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w jednym lub więcej spośród następujących celów:

  • przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego finansowo-księgowego, podatkowego ciążącego na administratorze, do czasu wymagalnego odrębnymi przepisami prawa podatkowego
  • w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Firmie DAR-BUS np. spełnienia obowiązków przy wykonaniu usługi, przy wystawieniu faktury, bezpośredniego kontaktu z Państwem

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do realizacji transakcji.