Nasze atuty

Naszymi atutami są niezawodność i punktualność. Jesteśmy elastyczni co do cen wykonywanych usług - przewozów autokarowych w Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się wynajmem autokarów, współpracujemy z biurami turystycznymi, obsługujemy wycieczki szkolne, wyjazdy okolicznościowe według potrzeb klienta.

Zachęcamy do obejrzenia galerii, w której prezentujemy wybrane zdjęcia naszych autokarów, wykonane podczas wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Fotografie i informacje o naszych autokarach udostępniamy na specjalnie przygotowanej postronie: autokary.

wynajem autokarów Warszawa...

Na rynku działamy już od kilkudziesięciu lat i w tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie i renomę dzięki profesjonalnie wykonywanym usługom oraz elastycznemu podejściu do potrzeb indywidualnego Klienta. Naszą główną ofertę stanowią przewozy autokarowe oraz wynajem autokarów Warszawa. Z wynajmu często korzystają biura podróży, szkoły, a także różnego rodzaju instytucje i firmy. Nasze usługi prowadzimy zarówno w zakresie krajowych, jak i międzynarodowych przewozów autokarowych. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, obsługujemy linie stałe na trasach:

Sadowne - Łochów - Wyszków - Warszawa
Stoczek - Paplin - Jadów - Warszawa
Łochów - Jadów - Wola Rasztowska - Warszawa.

turystyka...
 

Świadczymy usługi turystyczne - wycieczki po kraju, a także za granicę. Wynajmujemy autokary na wycieczki szkolne jedno i wielodniowe, wycieczki w kraju i zagranicą. Zapewniamy autokary na wyjazdy na zielone szkoły, kolonie, ferie czy obozy. Jeździmy ze szkołami, przedszkolami, uczelniami oraz innymi instytucjami. Zachęcamy szkoły, przedszkola, uczelnie z terenu Warszawy i okolic do skorzystania z naszej oferty.


Posiadamy certyfikaty i licencje, które umożliwiają wykonywanie przewozów autokarowych w Polsce i na terenie wszystkich krajów Europy.

» certyfikat kompetencji zawodowych
» licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób
» licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób
» licencja Wspólnoty Europejskiej

Kierowcy posiadają duży staż pracy i wysokie kwalifikacje, aby sprostać różnym wymaganiom i nowym rygorystycznym przepisom obowiązującym przewoźników.

autokary Warszawa...

Posiadamy profesjonalny tabor, do którego zaliczają się następujące autokary: trMERCEDES TOURISMO, SCANIA IRIZAR, BOVA. Autokary są sprawne technicznie, czyste i zadbane. Autokary turystyczne są dodatkowo wyposażone w telewizor, WC, barek, lodówkę, klimatyzację i fotele uchylne. Dzięki temu, klient może podróżować w komfortowych warunkach. Zapewniamy wynajem autokarów na różne okazje w zależności od potrzeb Klienta.

Posiadamy własne przyczepy i plecaki do autokarów, które świetnie sprawdzają się przy wyjazdach na narty lub dla grup z dużą ilością bagażu.

baza transportowa...

Posiadamy własną bazę samochodową z doskonale wyposażonym warsztatem mechaniczno - blacharskim, lakiernię, myjnię. Wszelkie naprawy dokonywane są we własnym zakresie. Na bazie transportowej oferujemy kompleksowo: mechanikę, elektrykę, blacharstwo, klimatyzację, szyby, jak również inne zależnie od potrzeb Klienta.