Nasze autobusy

Oferując wynajem autokarów Warszawa, od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów. Jako doświadczony przewoźnik działający na rynku od 1994 roku, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Swoją renomę zawdzięczamy profesjonalizmowi oraz elastycznemu podejściu do wymagań rynku i potrzeb indywidualnego Klienta.

Prowadzimy usługi w zakresie krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych, dlatego nasze autokary są w pełni bezpieczne oraz bardzo komfortowo wyposażone, by nawet najdłuższa podróż przebiegała w dogodnych warunkach. Wszystko z myślą o satysfakcji Klienta.

Nasz tabor - nowoczesne autokary Warszawa, jest bardzo rozbudowany. Obejmuje luksusowe, klimatyzowane autokary, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wygodnej jazdy. Podróż naszym autokarem to czysta przyjemność.

NORMALNE


Bilet normalny można zakupić tylko i wyłącznie u kierowcy bezpośrednio w autobusie przed odjazdem.


ULGOWE


Do korzystania z biletów jednorazowych ulgowych uprawnieni są: zobacz ulgi na przewozy autokarowe.

Osoba chcąca skorzystać z biletu jednorazowego ulgowego musi okazać kierowcy odpowiedni dokument upoważniający do zniżki.

Osoby mające ZNACZNY STOPIEŃ oraz OSOBY NIEWIDOME chcące skorzystać z biletu jednorazowego ulgowego proszone są do biura celem wyrobienia blankietu. Znacznie usprawni to współpracę między kierowcą a pasażerem.


Wymagane dokumenty: aktualne zdjęcie legitymacyjne, ważny dokument upoważniający do zniżki, dowód osobisty.