Nasze autobusy

Oferując wynajem autokarów Warszawa, od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów. Jako doświadczony przewoźnik działający na rynku od 1994 roku, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Swoją renomę zawdzięczamy profesjonalizmowi oraz elastycznemu podejściu do wymagań rynku i potrzeb indywidualnego Klienta.

Prowadzimy usługi w zakresie krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych, dlatego nasze autokary są w pełni bezpieczne oraz bardzo komfortowo wyposażone, by nawet najdłuższa podróż przebiegała w dogodnych warunkach. Wszystko z myślą o satysfakcji Klienta.

Nasz tabor - nowoczesne autokary Warszawa, jest bardzo rozbudowany. Obejmuje luksusowe, klimatyzowane autokary, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wygodnej jazdy. Podróż naszym autokarem to czysta przyjemność.

Szanowni Państwo,


osoby chcące skorzystać z biletu miesięcznego ulgowego, proszeni są do biura firmy (budynek Okręgowej stacji diagnostycznej Jasiorówka 118 A - przy drodze krajowej nr 50 w kierunku na Ostrów Maz.) celem wyrobienie wkładki,  znaczki na bilety ulgowe miesięczne do są do nabycia wyłącznie w biurze firmy.


Zobacz zniżki na bilety.


Dodatkowo dla pasażerów posiadających ZNACZNY STOPIEŃ niepełnosprawności firma daje wewnętrzną handlową ulgę w wysokości 50% na bilet miesięczny. Procedura zakupienia takiego biletu jak wyżej.


Uwaga. Wszystkie dokumenty muszą być okazywane w języku polskim.