Nasze autobusy

Oferując wynajem autokarów Warszawa, od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów. Jako doświadczony przewoźnik działający na rynku od 1994 roku, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Swoją renomę zawdzięczamy profesjonalizmowi oraz elastycznemu podejściu do wymagań rynku i potrzeb indywidualnego Klienta.

Prowadzimy usługi w zakresie krajowych i międzynarodowych przewozów autokarowych, dlatego nasze autokary są w pełni bezpieczne oraz bardzo komfortowo wyposażone, by nawet najdłuższa podróż przebiegała w dogodnych warunkach. Wszystko z myślą o satysfakcji Klienta.

Nasz tabor - nowoczesne autokary Warszawa, jest bardzo rozbudowany. Obejmuje luksusowe, klimatyzowane autokary, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wygodnej jazdy. Podróż naszym autokarem to czysta przyjemność.

NORMALNE


Osoby chcące skorzystać z  biletu miesięcznego proszone są do biura firmy ( budynek Okręgowej Stacji Diagnostycznej, Jasiorówka 118A-przy drodze krajowej nr 50 w kierunku na Ostrów Maz.) celem wyrobienia blankietu.


Wymagane dokumenty: aktualne zdjęcie legitymacyjne, dowód osobisty.


Na kolejne miesiące uzupełnić bilet w postaci znaczka można u kierowcy od 25 dnia bieżącego miesiąca  do dnia 5 kolejnego miesiąca.


Bilet ważny jest od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.


NA MIESIĄC STYCZEŃ jak co roku znaczki na bilety miesięczne dostępne są TYLKO i wyłącznie w biurze.


  ULGOWE


Osoby chcące skorzystać z  biletu miesięczny proszone są do biura firmy ( budynek Okręgowej Stacji Diagnostycznej, Jasiorówka 118A-przy drodze krajowej nr 50 w kierunku na Ostrów Maz.) celem wyrobienia blankietu.


Wymagane dokumenty: aktualne zdjęcie legitymacyjne, ważny dokument upoważniający do zniżki, dowód osobisty.


Na kolejne miesiące uzupełnić bilet w postaci znaczka można TYLKO I WYŁĄCZNIE w biurze za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki.


Student ma prawo korzystać z ulgi do 26 roku życia
Uczeń ma prawo korzystać z ulgi do 24 roku życia.